foto – Děti

Děti a rodinky

Mini foto výlety pro maminky s dětmi

Od července 2019 pořádáme 4 hodinové foto-výlety pro maminky s dětmi, na kterých se společně všichni zabaví a zároveň vyfotí. Každý výlet má určitý cíl, kde čeká zábava. Fotí se nejen v cíli, ale také cestou.

Cestujeme společně jedním vozem pro 7 osob, řidič a maminky s dětmi. Např. 3 maminky a 3 děti nebo 2 maminky a 4 děti.  Výlet se koná jen při plně obsazeném voze. Účastníky zájezdu, kteří jsou z Vracova vyzvedneme u vás doma nebo po dohodě jinde. Přespolňáci se musí dostavit na parkoviště na náměstí Míru. Po výletě vás zase zavezeme zpátky, kde jste nastoupili.

Platí se před odjezdem 600,- Kč za dítě. Z výletu si maminka odnese 4 retušované fotografie svého dítěte ve velikosti 13×18 cm plus digitální verzi snímků. V ceně je pouze cesta a fotografie.

Svačinky s sebou. Atrakce či občerstvení si platí každý sám za sebe.

Fotovýlety s mrňousky

Vůz je bezpečný, klimatizovaný a vybavený dětskými sedačkami.

Zájmové focení

Chodí vaše dítě do baletu, tanečního kroužku, karate či fotbalového oddílu nebo se vaše dcerka ráda obléká jako princezna Šeherezáda či syn jako Spiderman? Vyfotím vám dítě v jejich kostýmu či dresu nebo zapůjčím něco z vlastních zásob. 30 minut focení. Minimálně 3 fotky. 

Zájmové focení

brisni zelena

brisni modra

brisni červena